Viilhallid, metallkontruktsioonid

Valmistame erinevaid metallkontruktsioone nii ehitusettevõtetel kui ka eraisikutele. Viilhallid vastavalt kliendi soovitud suurusele. 

Erimetallide keevitus

Toodame alumiiniumpiirdeid ning teostame erinevad eritellimustöid

Tere tulemast Oras Metall OÜ kodulehele!

Oras Metall OÜ on spetsialiseerunud kvaliteetse keevitustöö pakkumisele ning erilahenduste väljatöötamisele – leiame lahendused klientide poolt esitatud soovidele ning anname konsultatsioone, et jõuda kliendi jaoks parima võimaliku lahenduseni. Ettevõtte edukas algus on meile näidanud, et turule oli vaja ettevõtet, kes vastab kõikidele päringutele, mis metallitööde/keevitamise valdkonnas ette tulevad.

Täna meie tööd on kõik eritellimustööd: valmistame metallkonstruktsioone ehitusettevõtetele, alumiinium detailide valmistamine ja töötlus, kaarhallid, kasvuhooned, saunaahjud, grillid, keskküttesüsteemide ehitamine või taastamine, ralliautode ehitamine/taastamine/detailide värvimine ning turvapuuride ehitamine, mees objektis ja palju muud.

 

Oleme tänulikud  toredate klientide eest ning jätkame tööd samas vaimus – et järjest rohkem kliente leiaks enda soovidele soblikud lahendused!

 

Kasutatav masinapark pakub laialdaselt võimalusi erisuguste metallitööde teostamiseks:

 

 • keevitamine – erimetallide keevitamine (TIG), elektroodkeevitus, MIG keevitus
 • suurte metallkonstruktsioonide tootmine
 • metalli painutamine kantpressiga
 • metalli lõikamine – giljotiin, lintsaag
 • stantsimine
 • treimine
 • freesimine
 • liivaprits
 • plasmalõikus

  Võtke julgelt ühendust ning jõuame Teie ideest terviklahenduseni!

 

Oras Metall OÜ uus asukoht

Meil on hea meel teatada, et Oras Metall OÜ asub nüüdsest Elva linnas, Kirdekaare 3. Uues töökojas keskendume nii erimetallide töötlusele ja keevitusele kui ka musta metalli töötlusele ja keevitusele. Tulge uudistama või võtke meiega ühendust, et uurida erinevaid...

read more

Võrumaa Suvekarikas 2015 III etapp

Oras Metall võttis osa Võrumaa Suvekarikas 2015 III etapist! Oli meeleolukas päev, vahelduvate ilmastikuoludega, kuid jäime väga rahule! Sõitsime hetkel müügis oleva Lada Samaraga ning autole jagus ainult kiidusõnu!   Suured tänud korraldajale - MTÜ Misso...

read more

Erimetallide keevitamine (TIG keevitus)

 

Metallkonstruktsioonide tootmine

Kaarhallide ja kasvuhoonete tootmine

Ralliautode ja nende turvapuuride ehitamine