Viilhallid, metallkonstruktsioonid

Valmistame erinevaid metallkonstruktsioone nii ehitusettevõtetel kui ka eraisikutele. Viilhallid vastavalt kliendi soovitud suurusele. 

Metsatehnika

Valmistame erinevaid kärusid Harvesteridele, palgiveo haagiseid ning erinevaid lisaseadmeid.

Erimetallide keevitus

Toodame alumiiniumpiirdeid ning teostame erinevaid eritellimustöid

Viilhallid, kaarhallid

Metsatehnika

Ralliautode turvapuurid

Konteinerid ja haagised

Tere tulemast Oras Metall OÜ kodulehele!

Oras Metall OÜ on spetsialiseerunud kvaliteetse keevitustöö pakkumisele ning erilahenduste väljatöötamisele – leiame lahendused klientide poolt esitatud soovidele ning anname konsultatsioone, et jõuda kliendi jaoks parima võimaliku lahenduseni. Ettevõtte edukas algus on meile näidanud, et turule oli vaja ettevõtet, kes vastab kõikidele päringutele, mis metallitööde/keevitamise valdkonnas ette tulevad.

Valmistame metallkonstruktsioone ehitusettevõtetele, tegeleme alumiiniumi töötlusega, toodame kaarhalle, kasvuhooneid, saunaahjusid, grille, keskküttesüsteeme ja palju muud. Tegeleme ka  ralliautode ehitamisega/taastamisega/detailide värvimisega ning turvapuuride ehitamisega.

 

Oleme tänulikud  toredate klientide eest ning jätkame tööd samas vaimus – et järjest rohkem kliente leiaks enda soovidele soblikud lahendused!

 

Kasutatav masinapark pakub laialdaselt võimalusi erisuguste metallitööde teostamiseks:

 

 • keevitamine – erimetallide keevitamine (TIG), elektroodkeevitus, MIG keevitus
 • suurte metallkonstruktsioonide tootmine
 • metalli painutamine kantpressiga
 • metalli lõikamine – giljotiin, lintsaag
 • stantsimine
 • treimine
 • freesimine
 • liivaprits
 • plasmalõikus

   

  Võtke julgelt ühendust ning jõuame Teie ideest terviklahenduseni!

 

Oras Metall OÜ uus asukoht

Meil on hea meel teatada, et Oras Metall OÜ asub nüüdsest Tartumaal, Kambjas, Võru mnt 2b. Siin saame oma kaar- ja viilhallide ning metsatehnika tootlikust mitmekordistada. Kindlasti keskendume siiani ka erimetallide töötlusele ja keevitusele ning musta metalli...

read more

Võrumaa Suvekarikas 2015 III etapp

Oras Metall võttis osa Võrumaa Suvekarikas 2015 III etapist! Oli meeleolukas päev, vahelduvate ilmastikuoludega, kuid jäime väga rahule! Sõitsime hetkel müügis oleva Lada Samaraga ning autole jagus ainult kiidusõnu!   Suured tänud korraldajale - MTÜ Misso...

read more