Kaarhallid

Kaarhallid on valmistatud terasprofiilist ja vastavalt halli suurusele on kasutuses erinevad profiilid. Kasutame fermlahendust, mis tagab suurema koormustaluvuse nii lume, kui ka tuule suhtes. Kõik osad on kergesti ühendatavad omavahel poltühendustega. Metallosad on kõik kuumtsingitud. Kattena kasutame PVC katteid, mitte õhemaid kui 900g/m2. Katte eluiga ca 25-30 aastat, seejärel tuleb vahetada ainult kate.

Kaarhall ei vaja massiivset vundamenti, piisab kui paigaldada iga kaare posti alla väike majakas. Majakaks võib kasutada näiteks fibo vundamendi plokki, kõnnitee äärekivi või midagi sarnast. Lihtsam on paigaldada muidugi asfaldi või betoon põranda peale, sellisel juhul tuleb lihtsalt veenduda ,et alumine raam saaks paigaldatud ühte tasapinda.Halli põranda pind peaks olema ümbritsevast pinnast kõrgem, et vältida vee sattumist põrandale.

Võimalik tellida erilahendusi enda mõõtmetega, kuid standardsed lahendused on välja toodud allpool.

Mudel 4M

Laius 4 meetrit, standardpikkus 8 meetrit või vastavalt kliendi soovile. Seina kõrgus 2-3 meetrit, ukse laius 3m, ukse kõrgus vastavalt seina kõrgusele.

Fermide materjaliks on 30×30 nelikanttoru, fermide vahel on 30 mm ümartoru.

 

Mudel 6M

Laius 6 meetrit, standarpikkus 10m või vastavalt kliendi soovile.   Seina kõrgus 2-3 meetrit. Kaared 30×30 nelikanttorust, kaarte vahel 30 mm ümartoru.

 

Mudel 8M

Laius 8 meetrit, pikkus vastavalt soovile – 2,5 meetrise sammuga. Seina kõrgus 2 -4 meetrit. Kaared 40×40 nelikanttorust, kaarte vahel 50 mm ümartoru.

 

Mudel 10M

Laius 10 meetrit, pikkus vastavalt soovile – 2,5 meetrise sammuga. Seina kõrgus 2-4m. Kaared 50×50 nelikanttorust, kaarte vahel 50 mm ümartoru.